Konkursy ofert dla organizacji pozarządowych

UCHWAŁA NR 455/64/2020 ZARZĄDU POWIATU W AUGUSTOWIE z dnia 30 listopada 2020 r.

w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Augustowskiego w 2021 r.

Pliki do pobrania - pełna treść uchwały


Zarząd Powiatu w Augustowie

ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Augustowskiego w 2021 r.

Pliki do pobrania:
pełna treść ogłoszenia wraz z załącznikami


OGŁOSZENIE

o naborze kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty składane w otwartym konkursie ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Augustowskiego w 2021 r.

Pliki do pobrania:
pełna treść ogłoszenia wraz z załącznikami


UCHWAŁA NR 254/31/2019 ZARZĄDU POWIATU W AUGUSTOWIE z dnia 27 listopada 2019 r.

w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie Powiatu Augustowskiego w 2020 r.

Pliki do pobrania - pełna treść uchwały


Zarząd Powiatu w Augustowie

ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie Powiatu Augustowskiego w 2020 r.

Pliki do pobrania - pełny tekst ogłoszenia


OGŁOSZENIE

o naborze na członków komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Augustowskiego w 2020 r.

Pliki do pobrania: pełna treść ogłoszenia wraz z załącznikamiUCHWAŁA NR 21/2/2018 ZARZĄDU POWIATU W AUGUSTOWIE z dnia 13 grudnia 2018 r.

w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Augustowskiego w 2019 r.

Pliki do pobrania - pełna treść uchwały


Zarząd Powiatu w Augustowie

ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego
na terenie Powiatu Augustowskiego w 2019 roku

Pliki do pobrania  - pełny tekst ogłoszenia


OGŁOSZENIE

o naborze na członków komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Augustowskiego w 2019 r.

Pliki do pobrania: pełna treść ogłoszenia wraz z załącznikamiUCHWAŁA NR 875/107/2017 ZARZĄDU POWIATU W AUGUSTOWIE z dnia 22 listopada 2017 r.

w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie Powiatu Augustowskiego w 2018 r.

Pliki do pobrania: pełna treść uchwały


Zarząd Powiatu w Augustowie

ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie Powiatu Augustowskiego w 2018 roku

Pliki do pobrania: pełny tekst ogłoszenia


OGŁOSZENIE

o naborze kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie Powiatu Augustowskiego w 2018 r.

Pliki do pobrania:UCHWAŁA NR 584/73/2016 ZARZĄDU POWIATU W AUGUSTOWIE z dnia 23 listopada 2016 r.

w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na powierzenie organizacji pozarządowej prowadzącej działalność pożytku publicznego prowadzenia jednego punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Augustowskim w 2017 roku.

Pliki do pobrania: pełna treść Uchwały


Zarząd Powiatu w Augustowie

ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie Powiatu Augustowskiego w 2017 roku

Pliki do pobrania: pełna treść Ogłoszenia


OGŁOSZENIE

o naborze kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie Powiatu Augustowskiego w 2017 r.

Pliki do pobrania:UCHWAŁA NR 312/36/2015 ZARZĄDU POWIATU W AUGUSTOWIE z dnia 15 grudnia 2015 r.

w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na powierzenie organizacji pozarządowej prowadzącej działalność pożytku publicznego prowadzenia jednego punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Augustowskim w 2016 roku.

Pliki do pobrania: pełna treść Uchwały


Zarząd Powiatu w Augustowie

ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie Powiatu Augustowskiego w 2016 roku

Pliki do pobrania: pełna treść Ogłoszenia


Ogłoszenie

o naborze na członków komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na powierzenie organizacji pozarządowej prowadzącej działalność pożytku publicznego prowadzenia jednego punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Augustowskimw 2016 r.

Pliki do pobrania:

Metryka strony

Udostępniający: Starostwo Powiatowe w Augustowie

Wytwarzający/odpowiadający: Starostwo Powiatowe Augustów

Data wytworzenia: 2016-10-25

Wprowadzający: Grzegorz Haraburda

Data wprowadzenia: 2015-10-15

Modyfikujący: Grzegorz Haraburda

Data modyfikacji: 2020-11-30

Opublikował: Grzegorz Haraburda

Data publikacji: 2015-10-15